Podsumowanie wiosennych rozgrywek o PUCHAR PREZESA ODDZIAŁU ZNP w kręgle i bilard

24 marca 2023

24 marca 2023 roku odbył się turniej rozgrywek w kręgle i bilard o Puchar Prezesa Oddziału ZNP. Członkowie Ognisk ZNP białostockich szkół i przedszkoli spotkali się w piątkowe popołudnie przy ul. Jurowieckiej 31 w klubie „Kula Hula”. W rozgrywkach w kręgle puchar zdobyła Koleżanka Marta Sasimowicz z Ogniska ZNP w Szkole Podstawowej Nr 37, zaś w bilard najlepszy okazał się Kolega Grzegorz Drzymkowski, Prezes Ogniska w SP Nr 52 w Białymstoku. Spotkaniu towarzyszyły duże emocje, miła atmosfera i wspólne rozmowy przy doskonałej pizzy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Już teraz myślimy o organizacji kolejnego spotkania.